לקוחות יקרים, לאור המצב, אנו עובדים במתכונת מצומצמת ומטפלים בפניות דחופות בלבד. לכן, עלול להיות עיכוב בתשובתנו לשאר הפניות.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לרכוש מוצרים שראיתי באתר?
באתר מוצעים מגוון מוצרים אותם ניתן לרכוש. החנות המקוונת שלנו נועדה לאפשר לכם למצוא ולקנות את הפריטים שאתם אוהבים בקלות, במהירות ובנוחות המרבית.

הפריטים באתר מחולקים לקטגוריות שונות. בכל פריט, שהכניסה אליו מתבצעת על ידי הקלקה, ניתן ולהוסיף את הפריט אל סל הקניות שלך באמצעות הכפתור "הוסף לעגלה". במידה ויש לכם שאלה, ניתן לפנות אלינו בדף "צור קשר" או במייל info@babies-style.com

 

 • מהי "העגלה" שלי?
  העגלה שלך מאפשרת לך לרכז במקום אחד את כל הפריטים הנבחרים. בכדי להוסיף פריט לעגלה, יש ללחוץ על הכפתור "הוסף לעגלה". בלחיצה על "סל הקניות" הנמצא מצד שמאל למעלה, ניתן לראות כמה פריטים נוספו לעגלת הקניות שלך. לאחר כל הוספת פריט ניתן ללחוץ על כפתור "לסיום הקנייה" ולעבור להמשך תשלום, או להמשיך לגלוש בחנות ולהוסיף פריטים נוספים אל עגלת הקניות שלך.
 
 • כיצד אדע שהקנייה הסתיימה בהצלחה?
  בסיום תהליך הקנייה יטען עמוד המאשר את ביצוע הקנייה, בנוסף יישלח אלייך מייל סיכום הזמנה ומייל נוסף עם חשבונית הקנייה לכתובת הדוא"ל שהוזנה במהלך ההזמנה תוך 24 שעות מרגע סיום הקנייה.
 
 • לא קיבלתי אישור על הקנייה שלי, מה עושים?
  במידה והאישור האוטומטי לא התקבל תוך 24 שעות, יש לפנות אלינו לבירור סטטוס הזמנה בדף "צור קשר" או במייל info@babies-style.com
 

שעות פעילות שירות הלקוחות: ימים א' - ה' בין השעות 08:00-17:00 (לא כולל ערבי חג, ויום כיפור)

 

 • כיצד ניתן לשלם באתר?
  ניתן לרכוש באתר בעזרת כרטיס אשראי ישראלי תקף, מסוג ויזה, ישראכרט, אמריקן אקספרס, מאסטר קארד או דיינרס, שהונפק על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי המוכרות, וחברת האשראי אישרה את ביצוע העסקה. כמו כן ניתן לשלם באמצעי תשלום PayPal על פי תנאי החברה.

 

 • קיבלתי קוד קופון כיצד ניתן לעשות בו שימוש?
  שימוש בקודי הקופון יעשה בעת מילוי הפרטים בדף מס' 1 בעת ביצוע ההזמנה. בצידו השמאלי של המסך תופיע משבצת המיועדת לכך, לאחר מילוי קוד הקופון יש ללחוץ "הגש מועמדות".
  לא ניתן להשתמש ביותר מקוד קופון אחד בכל הזמנה.

  

 • האם ניתן להתחרט ולבטל את ההזמנה?
  ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם. הודעה על הביטול תימסר בדוא"ל ע"י המשתמש ותבחן מיידית ע"י האתר. באם ביטול העסקה אושרה ע"י האתר - ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה - ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם. לחברה יש זכות להגיש תביעה בשל ירידה בערך המוצר.
  סייגים לזכות ביטול: בעת ביטול עסקה עקב פגם  - המוצר יוחזר על חשבון האתר. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם - המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
 • האם ניתן לשנות את אמצעי התשלום שעמו שלמתי?
  לא ניתן לשנות אמצעי תשלום בהזמנה, עם ביצוע ההזמנה נשלחת לכתובת המייל שלך חשבונית עסקה בה מפורט אמצעי התשלום. 

 

 • האם האתר בטוח ומאובטח לרכישה?
  כן. אנו מבינים את הצורך לקנייה נוחה ומאובטחת ולכן האתר מאובטח ברמה גבוהה של אבטחה וחסיון נתונים. כדי להיות בטוחים תוכלו לראות כי לצד כתובת האתר מופיע סימן של מנעול המאשר כי האתר מאובטח.

 

 • האם החיוב בכרטיס האשראי מתבצע מיידית?
  חיוב יבוצע באופן אוטומטי ומיידי בעת השלמת תהליך ההזמנה. השלמת תהליך ההזמנה מותנה בקבלת אישור מחברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, תתקבל הודעה על כך בזמן הגלישה.

 

 • תוך כמה זמן המשלוח מגיע אלי?

האתר יפעל על מנת לספק את המוצרים שהוזמנו על פי התנאים ודמי המשלוח הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה כך שמרבית ההזמנות יתקבלו לאחר 12 ימי עסקים. יחד עם זאת זמן השילוח עשוי להיארך בין 10-30 ימי עסקים מרגע ההזמנה באתר כאשר עלולים להיווצר עיכובים שאינם בשליטת האתר ובגינם זמן האספקה עשוי להתארך. 

 

 • כמה זמן עומד לרשותי לאיסוף ההזמנה?

ניתן לגשת לנקודת האיסוף רק לאחר שקיבלת מסרון SMS המעדכן אותך שההזמנה ממתינה לך בצירוף הפרטים הנדרשים. יש לאסוף את החבילה בהקדם האפשרי מרגע קבלת המסרון.
ההזמנה תמתין בחנות לאיסוף על ידך במשך 10 יום.

 • האם ניתן לשנות את ההזמנה שלי לאחר ביצוע?
  הזמנה שנתקבלה ניתן לשנות עד שעה לאחר ביצועה או לפני קבלת קוד המעקב בתיאום מול שירות הלקוחות. לאחר מכן, כל שינוי בהזמנה יחייב את הלקוח להחזיר תחילה את המוצר שסופק ורק לאחר מכן ישלח אליו מוצר חלופי. שימו לב - החזרה תתבצע תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר, בכפוף למדיניות החברה. 
 • כיצד ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות ?
  שירות הלקוחות ישמח לעזור לכם בכל פניה ועניין, באמצעות פניה באתר בעמוד "צור קשר" או במייל info@babies-style.com, כמו כן תוכלו לפנות אלינו בדף הפייסבוק או באינסטגרם.
  שעות פעילות שירות הלקוחות: ימים א' - ה' בין השעות 08:00-17:00 (לא כולל ערבי חג, ויום כיפור)